• tringo tringo: suur plokid saada palju punkte!
  • Kliki race Kliki race: klõpsake nuppu 50 korda nii kiiresti kui võimalik. lihtne!
  • Colloid Colloid: lõbus mäng, kus te kogute pallid on sama värvi nagu sina. Kasuta hiirt, et kontrollida pall
  • awesome test awesome test: um... jah, see on test. sa hiirt ja wasd. kui te kaotate olete fantastiline! Tehke asj
  • toitmine hullus toitmine hullus: Kasuta oma hiirt kontrollida kala, koguda nii palju toitu kui võimalik 30 sekundi j
  • mälu test mälu test: eesmärk on testida oma mälu ja asetus oskused, mälu test näitab teile kolm sekundit värvi
  • ainult üks minut. tulistada pall pikim võimalik tee. vasak klõps tulistada kuuli. enam liigub teel, ainult üks minut. tulistada pall pikim võimalik tee. vasak klõps tulistada kuuli. enam liigub teel,
  • CON red dot CON red dot: teha ja mängida taset kus pead liigutage hiir üle seeria viis punkti. (ajastatud) juhen
  • surnuaia gunslinger surnuaia gunslinger: see on lähedal kesköö ja midagi kurja on varitsemine ja pimedas. vastavalt kuuv
  • võimuvaakumit võimuvaakumit: plii kadunud elektronid on aatomil on see kiire tempo tegevus game.you on vaid 60 sek
  • snaiper väljakutse snaiper väljakutse: 2 minutit pead tulistama nii palju terroristid kui võimalik! Olge boonus helikop
  • ajastatud telliste purustamine mäng ajastatud telliste purustamine mäng: 1,2,5 hetke režiimid: muutus telliste purustamine mäng selles v
  • 60 sekundi sõna otsing 60 sekundi sõna otsing: lõbus ajastatud sõna otsing mäng kus sa saada punkte ja boonus aega leida er
  • läbipaine läbipaine: sõltuvust füüsika aluseks mäng, mille eesmärk on juhtida palli eesmärk luua painde walls.
  • Valentine plokid Valentine plokid: just enne sõbrapäeva! populaarne variant mängu 3 teema. Viige kursor abil Vaheta p
  • Kiire lask Kiire lask: valida 3 erinevat ja põnevil mängu transpordiliikide mängida ja konkureerida top skoori.
  • vana kvartali vana kvartali: puzzle mäng seatud iidse Egiptuse teema. Match 3 või enam plokki selge nende plokid j
  • kaitsme sõna kaitsme sõna: uus sõnamäng väga sõltuvust, kus teha uue sõna eelmise sõna kahe või enama tähtede abi
  • Asteroid käivitada 3d Asteroid käivitada 3d: universumi suurim ekstreemsport sündmus konkureerida. mis ei nõua must auk! K
  • jõulud slaidi puzzle challenge! jõulud slaidi puzzle challenge!: Kas teil on kiiret taipu ja ühtlase närve libisema plaadid tagasi s
  • CTRL CTRL: koguda elektri-ups, et hävitada linn täis surmava masinad, saad teleport ja vajuta space lõpet
  • Space tukk strateegia mäng Space tukk strateegia mäng: strateegia shooter mäng kus tuleb eesmärgi saavutamiseks ilma krahh või
  • vältida miine vältida miine: ajastatud mängu minesweeper. kiiremini tühjendada ekraan on rekordite. Alusta mängu,
  • line hävitades line hävitades: hävitada arvu ridu 2–3 elektri generaatorid grid kui saad ühe minuti. saan 3 sama vä
  • värvi sasipundar värvi sasipundar: sassis, mitmevärviline juhtmed ja sõlmede mäng. lahti harutama kõike täitke iga pu
  • Ice slide Ice slide: mängu eesmärgiks on lihtsad. mitu tobe critters ja nende asjad on saanud külmutatud jää j
  • viisteist puzzle viisteist puzzle: see on versioon klassikaline viisteist puzzle kus kivide ümber libistades neile av
  • kõrvakiil rott kõrvakiil rott: rotid on tunginud, kasutame teie ustav mallet purustada närilised enne aeg otsa. val