• дръпнете шампионата на въже дръпнете шампионата на въже: това е забавна игра, където можете да тествате вашия пръст, колко бързо
  • кораб на въздушна възглавница състезателни (Facebook) кораб на въздушна възглавница състезателни (Facebook): мишката занаяти са лесни за научаване и трудн
  • f1 герои f1 герои: Формула 1 шампионат е да започнете, се опитват да останат на пистата, тъй като дълго е въз
  • мулти-понг мулти-понг: просто още един клонинг-понг, с допълнение, че има четирима играчи на терена. получи топ
  • луд рали, което трябва да счупи рекорд за всяка верига. само най-добрите шофьори ще бъдат победители луд рали, което трябва да счупи рекорд за всяка верига. само най-добрите шофьори ще бъдат победители
  • препятствия препятствия: пътя към Олимпийските игри
  • супер цел стрелец 2 супер цел стрелец 2: повече снимки в изобилие! можете да получите на 5 значки (250 + точки) за побед
  • бърз изстрел пурпурно бърз изстрел пурпурно: бърз изстрел, лилаво - стреляй като много цели, колкото можете. ще получи наг